OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.09.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2023.09.03

* Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone podczas kolekty ekonomicznej
na wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy bocznych drzwiach kościoła.

* Za tydzień członkowie Szkolnego Koła Caritas będą zbierać ofiary
do skarbonek na rzecz wsparcia biedniejszych dzieci w naszej szkole i inne cele charytatywne.

* Podczas Dożynek organizatorzy i ofiarodawcy zebrali dochód 5 tys. zł., który zostanie przeznaczony na wsparcie dla matki z dziećmi, którzy potrzebują wsparcia.

* W piątek w liturgii Kościoła będziemy przeżywać Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.

* W piątek, o godz. 16.00, zostanie odprawiona Msza Św. o błog. Boże
dla członków Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Ziemi Kiszewskiej. Zostanie też wtedy poświęcone ziarno siewne.

* Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie do plebanii w piątek
po Mszy wieczornej.

* Za tydzień, podczas Mszy Św. o godz. 11.00, dzieci z klas I będą miały poświęcone tornistry z przyborami szkolnymi.

* Od następnej niedzieli zapraszamy wszystkie dzieci na Msze Św. o godz. 11.00. Będą przygotowane dla dzieci m.in. różne konkursy z nagrodami.

* Ochotnicza Straż Pożarna ze Starej Kiszewy organizuje zbiórkę elektrośmieci
w dniach od 28 sierpnia do 9 września. Zużyte sprzęty elektryczne można przynosić w tych dniach za budynkiem remizy.

* Ze stolika pod chórem można nabyć nowe numery czasopism religijnych: „Pielgrzym”. Należność proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego.

* W piątek zmarła śp. Helena Toczek z Dolnych Malik. Pogrzeb będzie
w poniedziałek o godz. 11.00. Różańce będą w sobotę i w niedzielę o 19.00
w świetlicy w Pałubinie oraz w poniedziałek o godz. 10.00 w kaplicy przedpogrzebowej. Dobry Jezu …