OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2023

• Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj podczas kolekty na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
  • Dzisiaj przed kościołem członkowie Szkolnego Koła CARITAS zbierają ofiary
    do skarbonek na dożywianie dzieci w szkole i inne cele dobroczynne.
  • W środę, po Mszy wieczornej, odmówimy różaniec fatimski. Na procesję dookoła kościoła przynieśmy świece.
  • W najbliższą środę zapraszamy na spotkanie do kościoła Grupę Modlitwy
    O. Pio. Zapraszamy o godz. 16.00 na adorację Najśw. Sakramentu z prośbami
    i podziękowaniami za wstawiennictwem św. O. Pio. Później będzie Msza Św.
    w tych intencjach.
  • W czwartek przeżywać będziemy w liturgii Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Dzieci z klas III, przygotowujące się do przyjęcia I.szej Komunii Św., zapraszamy na pierwsze spotkanie do plebanii w sobotę, o godz. 9.00. Rodziców tych dzieci zapraszamy na spotkanie do plebanii w środę, o godz. 18.00.
  • Nasz parafialny Klub Sportowy „VIRTUS” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych – chętnych do pogrania w piłkę nożną i siatkówkę – na cotygodniowe treningi
    w gminnej hali sportowej, we wtorki od godz. 18.00 do 20.00.
  • Wspólnotę Rodzin „Jutrzenka” zapraszamy na kolejne spotkanie do plebanii
    w sobotę, o godz. 18.00.
  • Ze stolika pod chórem można nabyć kolejny numer czasopisma „W Rodzinie”,
    a należność proszę złożyć do skarbonki św. Antoniego.
  • W minionym tygodniu zmarła śp. Helena Data ze Starej Kiszewy. Pogrzeb odbył się w czwartek i została pochowana na cmentarzu przykościelnym. Dobry Jezu …