OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.07.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 2022.07.03

  • Dziękujemy serdecznie za dziś złożone ofiary podczas tzw. Kolekty ekonomicznej na rzecz naprawy dachu na kościele parafialnym.
  • W piątek, od godz. 8.00, ks. Marek odwiedzi chorych, do których co miesiąc przybywa z posługą sakramentalną.
  • Za tydzień członkowie Szkolnego Koła CARITAS będą zbierać przed kościołem ofiary do skarbonek na wsparcie dla dzieci biedniejszych dzieci, m.in. w zakupie różnych artykułów szkolnych.
  • Ksiądz Proboszcz oraz pielgrzymi Przebywający w Medjugorje jednoczą się i wspierają modlitwą wszystkich parafian dotkniętych tragedią kataklizmu. Osoby, którym powalone drzewa uszkodziły pomniki na cmentarzu, Ksiądz Proboszcz prosi, aby zdjęciami udokumentować szkody, a za tydzień zgłosić się po numer polisy ubezpieczeniowej.

Na razie powalone drzewo na cmentarzu musi pozostać do mementu przyjazdu rzeczoznawcy z PZU, który oceni
rodzaj zniszczeń pomników, co do których zostanie złożony wniosek o odszkodowanie.

  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności ś.p. Jerzy PIANKOWSKI ze Strzelek. Pogrzeb odbędzie się  w sobotę 09.07.2022 o godz. 10:00. Różaniec w Kaplicy przedpogrzebowej w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 17:30, a w sobotę o godz. 09:00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…