OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.02.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

 • Dzisiaj przed kościołem,na dożywianie dzieci i inne cele dobroczynne, zbierają do skarbonek członkowie Szkolnego Koła Caritas.
 • W poniedziałek będziemy przeżywać w liturgii Święto – świętych Cyryla
  i Metodego – patronów Europy.
 • Wspólnota Miłosierdzia zaprasza na spotkanie do plebanii w czwartek,
  po Mszy wieczornej.
 • Chętne osoby zapraszamy też na kolejne spotkanie Wspólnoty Rodzin „Jutrzenka” do plebanii w sobotę, o godz. 16.30.
 • Dzieci i młodzież rozpoczynają ferie zimowe. Warto zapoznać się
  z programem przygotowanym przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu
  i Rekreacji, a też przez różne stowarzyszenia. Parafia nasza zaprasza młodszych i starszych do udziału na hali w Mistrzostwach Parafii w Tenisa Stołowego (we wtorek, od godz. 11.00 – będą kategorie żeńska i męska) oraz w Mistrzostwach Parafii w piłce nożnej halowej (w czwartek, od godz. 9.00).
 • Wiele osób będzie w tych miesiącach rozliczać swoje podatki. Warto przeznaczyć 1% w rocznym PIT na wsparcie dla jakichś aktywnych organizacji, np. na rzecz Caritas z Pelplina, na rzecz naszych strażaków. Warto też wesprzeć dzieci niepełnosprawne z naszej parafii – rodziny mogą umieszczać ulotki z danymi chorych osób na stoliku pod chórem.
 • Ze stolika pod chórem można nabyć nowy nr czasopisma „W Rodzinie”.
 • W minionym tygodniu zmarli: śp. Edmund Odya ze Starej Kiszewy (pogrzeb odbył się w środę), śp. Emilian Mallek ze Starego Bukowca (pogrzeb odbył się w czwartek), śp. Bronisław Ostrowski z Pałubina (pogrzeb się odbył się w piątek), śp. Wiesław Dzienisz z Zamku Kiszewskiego (pogrzeb odbył się w sobotę). W poniedziałek o godz. 12.00 będzie pogrzeb śp. Marii Burandt ze Starej Kiszewy. Różańce w kaplicy przedpogrzebowej w sobotę o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.00 oraz w poniedziałek o godz. 11.00. Dobry Jezu…