Ogłoszenia parafialne 11 VII

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 2021.07.11

  • Dzisiaj członkowie Szkolnego Koła CARITAS zbierają przed kościołem ofiary do skarbonek na wsparcie dla dzieci biedniejszych dzieci, m.in. w zakupie różnych artykułów szkolnych.
  • We wtorek po Mszy wieczornej odmówiony zostanie różaniec fatimski. Na nabożeństwo przynieśmy świece.
  • W najbliższą środę zapraszamy do kościoła Grupę Modlitwy O. Pio na Mszę Św. o godz. 16.30.
  • Za tydzień przeżywać będziemy w naszej parafii odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Nie będzie Mszy o godz. 11.00. Sumę odpustową o godz. 12.00 odprawi ks. kanonik Edward Kampen z Kleszczewa. Prosimy o niesienie baldachimu, feretronów i chorągwi podczas procesji eucharystycznej po Sumie oraz sypanie kwiatków przez dziewczynki. W tym dniu chętne osoby będą mogły dołączyć do Bractwa Szkaplerza Świętego – do osób, które Maryję obierają za swoją przewodniczkę i noszą szkaplerz święty.
  • Ciekawe wydarzenie odbędzie się w piątek, o godz. 19.00 w restauracji Viking. Chętni mogą wziąć udział w Koncercie Piosenki Francuskiej pod hasłem: „Pod niebem Paryża”. Wystąpi grupa artystyczna z Bytowa. Bilety na to atrakcyjne wydarzenie można zakupić w Ośrodku Pomocy Społecznej lub w restauracji. Dochód będzie przeznaczony na cel dobroczynny.
  • Ze stojaka pod chórem można nabyć nowe numery czasopism religijnych „Pielgrzym” oraz „W Rodzinie”, a należności proszę złożyć do skarbonki św. Antoniego.