aktualnościparafiainformacjeduszpasterzenabożeństwaarchiwumogłoszeniaintencjebierzmowanifestiwalkontakt Przygotowanie do bierzmowania

PRZYGOTOWANIA CZAS ZACZĄĆ...
Rozpoczynamy przygotowania do sakramentu bierzmowania. Dla klas 3 gim. to drugi rok przygotowań, dla klas 2 gim. to początek. Co ciekawe już wkrótce w tym roku do przygotowań przystąpią także klasy 7!!! Czeka nas więc Sytuacja w której wszystkie 3 klasy będą brały udział w spotkaniach i inicjatywach. W kolejnych postach przedstawię najbliższe terminy działań dla klas 2 i 3 gimnazjum. Klasy 7 podstawówki do współpracy zaprosimy od października. Do dzieła!!! Zaczynamy!!!

21 października 2017 klasy 3 mają swoje warsztaty ewangelizacyjne - od 8:45 do 21:00. Rezerwujemy ten termin w swoich kalendarzach. Warsztaty odbęda się w Starym Bukowcu gdzie rano należy dojechać na 8:45. Rodzice przyjadą ponownie na godz. 20:00 na specjalne spotkanie i Mszę święta któa zakończy warsztaty.

Warsztaty ewangelizacyjne klas 2 gim. i 7 podst. odbędą się 24 i 25 listopada

Kandydaci z klas 2 gimnazjum - prosze zgłaszać sie do mnie - wpiszemy na listę prac porządkowych na cmentarzu lub przy kościele. Zadanie wolontariatu z wpisem do indeksów  to jednorazowe 30 min. waszej pracy porządkowej. prosze zgłaszać propozycję komu kiedy pasuje.

Klasy 3 gimnazjum - rozpoczynamy odpytywanie z małego katechizmu - patrz indeks. UCZCIE SIĘ

Dziękuję za wasz udział w piątkowym spotkaniu. Część młodzieży nie była obecna ponieważ uczestniczyła w innym spotkaniu formacyjnym - organizowanym przez szkolne koło Caritas pod opieką pani Celiny. Zachęcam do włączania się w działania tego koła - ale prosze zadbajcie by to było pełne i gorliwe zaangażowanie, a nie tylko obecność w kole "na papierze". Osoby które biorą udział w większych akcjach caritasu moga (do czego zachęcam) zgłaszać się do pani Celiny która swoim podpisem w indeksie bierzmowanych w odpowiednich rubrykach (UCZESTNICTWO DOBROWOLNE) potwierdzi wasze zaangażowanie, co przyda się potem przy podsumowaniu naszych starań tuz przed bierzmowaniem. Im wieksze zaangażowanie w CARITAS tym lepiej.

CaritasKatolickie Stowarzyszenie MłodzieżyRóże różańcoweWspólnota Miłosierdzia BożegoAkcja Katolickaministrancischolazespół młodzieżowychórKrwiodawcykontakt