aktualnościparafiainformacjeduszpasterzenabożeństwaarchiwumogłoszeniaintencjebierzmowanifestiwalkontakt Przygotowanie do bierzmowania

Najbliższe spotkania obowiązkowe dla kandydatów do bierzmowania:
13 grudnia 2017 godz. 16:15-17:45
15 grudnia 2017 godz. 16:15 - 17:45
22 grudnia 2017 godz. 18:30 - 20:30
Na spotkanie 22 grudnia zapraszamy i prosimy o obecność oprócz młodzieży także WSZYSTKICH WASZYCH RODZICÓW I DOMOWNIKÓW. Będzie to wieczorne nabożeństwo z okazją do przedświątecznej spowiedzi

22 grudnia 2017 o godz. 18:30 w kościele odbędzie się dla wszystkich trzech roczników NABOŻEŃSTWO Z OKAZJĄ DO SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Na to spotkanie są zaproszeni również WSZYSCY WASI RODZICE, RODZEŃSTWO, DOMOWNICY I INNI KREWNI, CZŁONKOWIE RODZINY. Przewidujemy że każdy kandydat z rodziną przystąpi do specjalnego błogosławieństwa, dlatego tak ważna jest obecność waszych bliskich z rodziny - proszę przekażcie im, że wszyscy pragniemy, aby modlili się tego dnia razem z Wami. Ufam, że licznie zgromadzimy się na tym spotkaniu z całą Waszą rodziną. Tego dnia także dorośli będą mieli okazję by przystąpic do spowiedzi przedświątecznej z udziałem większej liczby księży, także spoza parafii.

CaritasKatolickie Stowarzyszenie MłodzieżyRóże różańcoweWspólnota Miłosierdzia BożegoAkcja Katolickaministrancischolazespół młodzieżowychórKrwiodawcykontakt