Ogłoszenia parafialne 9.02.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.02.2020

• Dzisiaj przed kościołem, na dożywianie dzieci w szkole i inne cele dobroczynne, zbierają do skarbonek członkowie Szkolnego Koła Caritas.
  • We wtorek, we wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes, przypada Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy wszystkie chore i starsze osoby na Mszę Św. o godz. 17.00 ze specjalnym obrzędem błogosławieństwa chorych. Będzie też udzielony wtedy umacniający sakrament namaszczenia chorych. Pomóżmy osobom chorym i starszym w dojechaniu do kościoła.
  • Członków parafialnej rady ekonomicznej zapraszamy na spotkanie do plebanii w poniedziałek, o godz. 19.00.
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na kolejne spotkanie do plebanii w sobotę, o godz. 9.00.
  • Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starej Kiszewy zaproszeni są na ważne zebranie sprawozdawcze w piątek, o godz. 17.00.
  • Dnia 9 maja odbędzie się w Starej Kiszewie IV Festiwal Piosenki Papieskiej. W tym roku będzie to wyjątkowy Festiwal, bo w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Zachęcamy wszystkie grupy muzyczne z naszej parafii do przygotowania się do tego ważnego wydarzenia.
  • Na płocie przed kościołem umieszczone zostały banery z różnymi informacjami o naszej parafii. Od tej pory poprosimy, aby nekrologi zmarłych, czy też podziękowania za udział w pogrzebie – zamiast na drzewie, to umieszczać w gablotce przed kościołem.
  • Ze stojaka pod chórem można nabyć nowe numery czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym” oraz dla dzieci „Mały Pielgrzym”. Należności proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego.
  • W sobotę zmarła śp. Renata Data z Zamku Kiszewskiego. Pogrzeb będzie w środę, o godz. 11.30. Różańce w kaplicy przedpogrzebowej w niedzielę o 16.00, w poniedziałek i wtorek o 17.30 oraz w środę o 10.30. Dobry Jezu….