Ogłoszenia parafialne 24.02.2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019

• W marcu papież prosi o modlitwę w intencji: „za wspólnoty chrześcijańskie, szczególnie te prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa, a ich prawa były respektowane”.
  • W środę zapraszamy do kościoła na godz. 21.00, na nabożeństwo Apelu Jasnogórskiego.
  • Członków parafialnej rady ekonomicznej zapraszamy do plebanii na spotkanie we wtorek, o godz. 19.00. Ustalimy dalsze działania związane z budową kostnicy.
  • W I-szy piątek miesiąca księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.
  • W I piątek miesiąca spowiedź św. będzie od godz. 16.00. Będzie też wtedy w kościele specjalna okazja do pomodlenia się przed wystawionym Najśw. Sakramentem. Zapraszamy szczególnie dzieci z klas IV i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  • Kolekta ekonomiczna w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze działania związane z budową kostnicy.
  • W najbliższą sobotę odbędą się w naszej plebanii Mistrzostwa Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej ministrantów w szachach. Przyjedzie do nas ok. 50 przedstawicieli różnych parafii.
  • Ze stojaka pod chórem można nabyć nowe numery czasopism religijnych
    : „Pielgrzym” i dla dzieci „Mały Pielgrzym”, a należność proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego. Można też spod chóru zabrać za darmo bardzo ciekawe czasopismo pt.: „Dobre Nowiny”, w którym m.in. są piękne świadectwa wiary znanych osób, opisane są też różne cuda. Warto zabrać większą ilość i zanieść osobom chorym oraz starszym z naszego otoczenia.