Ogłoszenia parafialne 19.01.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 2020-01-19

* Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na wsparcie dla Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

* Dzisiaj przed kościołem członkowie Szkolnego Koła Caritas zbierają do skarbonek ofiary na dożywianie dzieci w szkole i inne cele dobroczynne. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

* W sobotę przeżywamy w liturgii Święto – Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

* Rozpoczęły się ferie zimowe dla uczniów. W tym tygodniu ciekawy program przygotował Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki. W poniedziałek odbędą się na hali Mistrzostwa Parafii w siatkówkę oraz w piątek w tenisa stołowego. Zainteresowane osoby i drużyny mogą przeczytać bliższe informacje na plakacie w gablotce przed kościołem.

* Wyjazd osób udających się do Filharmonii Bałtyckiej na KONCERT WIEDEŃSKI Z GWIAZDAMI odbędzie się w przyszłą niedzielę, 26 stycznia. Wysłuchamy koncertu granego przez narodową orkiestrę filharmonii z Lwowa, a też różne gwiazdy zaśpiewają światowe przeboje (m.in. Andrea Bocelli, zespołów ABBA, QUEEN). Zbiórka wszystkich o godz. 17.00, na przystanku naprzeciw plebanii.

* Ze stojaka pod chórem można nabyć nowy numer czasopisma „W Rodzinie”.

* W środę, o 16.00, odbędzie się kolęda dla rodzin, które nie mogły być obecne wcześniej na kolędzie w swoim rejonie. Rodziny nieobecne mogą zgłosić się do biura parafialnego.

• Plan kolęd na ostatnie dni:

* 19 stycznia, niedziela, godz. 13.00 –  Stara Kiszewa – ul. Wyzwolenia – blok
za szkołą, blok za Ośrodkiem Zdrowia, domki za stadionem
* 19 stycznia, niedziela, godz. 16.00    Stara Kiszewa – ul. Szorca
* 20 stycznia, poniedziałek, godz. 14.00
  Stara Kiszewa – ul. Wyzwolenia – blok 13, blok 14, blok 17
* 20 stycznia, poniedziałek, godz. 14.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Kościerska
(od skrzyżowania przy Urzędzie Gminy) lewa strona do nowego cmentarza, ul. Ogrodowa, ul. 6 Marca
* 21 stycznia, wtorek, godz. 14.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Konarzyńska (od zakrętu, od nru 10 do ul. Tysiąclecia)
* 21 stycznia, wtorek, godz. 16.00   Stara Kiszewa – ul. Konarzyńska (od strony Konarzyn do nru 12)