OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022

 • Do czwartku przeżywać będziemy oktawę Bożego Ciała. Po Mszach wieczornych będą procesje eucharystyczne, a w czwartek poświęcone zostaną zielone wianki – poprosimy o przyniesienie ich do kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie brali udział w procesji na Boże Ciało oraz przez całą oktawę, szczególnie ministrantom, dzieciom komunijnym, dziewczętom sypiącym kwiatki, panom noszącym baldachim, osobom noszącym chorągwie i pocztom sztandarowym, przygotowującym kolejne ołtarze: szkole, Akcji Katolickiej, rodzinom Słomińskich i Turzyńskich.
 • W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w czwartek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najśw. Serca Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
 • W czwartek ks. proboszcz odwiedzi chorych, do których przyjeżdża co miesiąc, od godz. 8.00.
 • Kończy się rok szkolny i rozpoczynają wakacje. Jest za co Bogu dziękować,
  a może też przepraszać, a także prosić na radośniejszy czas wakacji.
  W czwartek zapraszamy uczniów, wychowawców i rodziców do spowiedzi
  od godz. 16.00, a Msza Św. na zakończenie roku zostanie odprawiona
  w piątek, o godz. 9.00.
 • W okresie wakacyjnym – a więc już za tydzień – podobnie jak w poprzednich latach – nie będzie w kościele Mszy w niedziele o godz. 15.00, natomiast Msza z liturgią niedzielną będzie też w kościele parafialnym w soboty, o godz. 17.00 oraz na filii w Starym Bukowcu, o godz. 18.30.
 • W następną niedzielę, o godz. 7.00, zapraszamy do kościoła na wspólny śpiew Godzinek ku czci Najśw. Maryi Panny.
 • Ze stolika pod chórem można nabyć nowy numer czasopisma „W Rodzinie”,
  a należność proszę włożyć do skarbonki św. Antoniego.