Dary dla Domu Pomocy Społecznej w Stawiskach

Zachęcamy serdecznie do wsparcia Domu Pomocy Społecznej w Stawiskach.

W odpowiedzi na apel Domu Pomocy Społecznej w Stawiskach, opiekun Szkolnego Koła Caritas w porozumieniu z naszą Szkołą Jana Pawła II i ks. proboszczem naszej parafii, proszą o wsparcie zbiórki darów:

Przekazano już pierwsze dary:

W tym szczególnym czasie nasze Rodzinne Drzewko Dobra na pewno bardziej potrzebuje konkretnych uczynków miłosierdzia niż papierowych symboli.

Skrzynia na dary nieprzypadkowo znajduje się pod ołtarzem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Kościół otwarty jest przez cały dzień od mszy o 7.00 do mszy o 17.00 by móc indywidualnie nawiedzać, modlić się i czynić miłosierdzie. Niedziela Miłosierdzia, którą dał nam św. papież Jan Paweł II to piękny czas na takie działanie.

Z góry serdeczne Bóg zapłać za wsparcie. Poniżej zdjęcie z naszej zbiórki po pięknym Tygodniu Miłosierdzia.

Nadal można się dołożyć. Serdeczne podziękowanie osobom indywidualnym i pracownikom szkoły.

W czwartek 30.04. pojechał pierwszy transport 🙂 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie.

Jeszcze raz mogliśmy służyć pomocą dzięki waszemu wsparciu 🙂