Plan kolęd 2019/20

* 28 grudnia, sobota, godz. 11.00 –  Stary Bukowiec Wybud.                                                                                                      
* 28 grudnia, sobota, godz. 11.00 –
Chwarzno Wieś                                                                                                                       
* 29 grudnia, niedziela, godz. 13.00 –
Bartoszylas  Wybud. i Ruda                                                                                                                          
* 29 grudnia, niedziela, godz. 16.00
  Chwarzno Wybud. Kozia                                                
* 30 grudnia, poniedziałek, godz. 11.00 – 
 Chwarzenko Wieś (przy głównej drodze)           
* 30 grudnia, poniedziałek, godz. 11.00  –
Strzelki + Wyb. pod Wilcze Błota + cz. Zamku Kisz. + cz. 6 Marca                                                                                                                           
* 2 stycznia, czwartek, godz. 14.00 –
Chwarzenko Wybudowania                             
* 2 stycznia, czwartek, godz. 15.00 –  
Chwarzenko Wybudowania  (w stronę Foshuty)
* 3 stycznia, piątek, godz. 14.00 –
  Stary Bukowiec Wieś (do kaplicy – od strony szosy kościerskiej)                                                                                                                      
* 3 stycznia, piatek, godz. 14.00 –
 Wygonin                                                                     
* 4 stycznia, sobota, godz. 11.00 –
Pałubin za figurą, Wybud. Pod Czerniki
i Dolne Maliki                                                                          
* 4 stycznia, sobota, godz. 11.00 –  Foshuta (wieś)                                                      
* 7 stycznia, wtorek, godz. 14.00 –
Górne Maliki                                     
* 7 stycznia, wtorek, godz. 16.00 –
Stara Kiszewa – ul. Wyzwolenia – domki
do Ośrodka Zdrowia                          
* 8 stycznia, środa, godz. 14.00 –  Stara Kiszewa – domki za stadionem (ulice Jana Pawła, Norwida)  
* 8 stycznia, środa, godz. 16.00 –
  
Pałubin (od strony Starej Kiszewy do młyna)                                                                                                                                                                                      
* 9 stycznia, czwartek, godz. 14.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Kościerska Wybud.
pod Kościerzynę                                             
* 9 stycznia, czwartek, godz. 15.00 –
Stara Kiszewa – ul. Tysiąclecia                         
* 10 stycznia, piątek, godz. 14.00 –  Nowy Bukowiec                                                    
* 10 stycznia, piątek, godz. 14.00 –  Zamek Kiszewski Wieś      
* 11 stycznia, sobota, godz. 11.00 –
 Pałubin – prawa strona – od skrzyżowania w stronę Zamku Kiszewskiego i Górnych Malik                     
* 11 stycznia, sobota, godz. 11.00 –
  Zamek Kiszewski – przy szosie 
* 12 stycznia, niedziela, godz. 13.00 – Stary Bukowiec Wieś  (za kaplicą – od strony Wybud. i młyna)                
* 12 stycznia, niedziela, godz. 16.00 –
 
Stara Kiszewa – ul. Kościerska (blok
po byłym SKR i domy za nim)         
* 13 stycznia, poniedziałek, godz. 14.00 –
Bożepole Wieś                                                                                                                                      
* 13 stycznia, poniedziałek, godz. 14.00 –
Stara Kiszewa – ul. Kościerska,
(od skrzyżowania przy Urzędzie Gminy, w stronę Kościerzyny prawa  strona) 
* 14 stycznia, wtorek, godz. 14.00 – Stara Kiszewa Wybud. – Kalk                                                                                
* 14 stycznia, wtorek, godz. 16.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Polna, ul. Łąkowa                                                                                                                                                                                                                        
* 15 stycznia, środa, godz. 16.00 –  kolęda dekanalna kapłanów w Kaliskach                                      
* 16 stycznia, czwartek, godz. 14.00
 Stara Kiszewa – ul. Wyzwolenia,  blok 15, blok 16      
* 16 stycznia, czwartek, godz. 15.00
Stara Kiszewa – ul. Kościerska,
(od skrzyżowania przy Urzędzie Gminy, w stronę Kościerzyny, lewa strona,
od starej poczty)                                                                                                                                     
* 17 stycznia, piątek, godz. 14.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Kościerska,
(od skrzyżowania przy Urzędzie Gminy) prawa strona, do bloku po SKR                           
* 17 stycznia, piątek, godz. 14.00 –  
Stara Kiszewa – ul. Partyzantów                                          
* 18 stycznia, sobota, godz. 11.00 – 
Struga + Pałubin Wybud. pod Bożepole + Bożepole Wybud.          
* 18 stycznia, sobota, godz. 11.00 –  
Bartoszylas Wieś                                                                                                                             
* 19 stycznia, niedziela, godz. 13.00 –  Stara Kiszewa – ul. Wyzwolenia – blok
za szkołą, blok za Ośrodkiem Zdrowia, domki za stadionem                                                     
* 19 stycznia, niedziela, godz. 16.00    Stara Kiszewa – ul. Szorca                                      
* 20 stycznia, poniedziałek, godz. 14.00
  Stara Kiszewa – ul. Wyzwolenia – blok 13, blok 14, blok 17 
* 20 stycznia, poniedziałek, godz. 14.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Kościerska,
(od skrzyżowania przy Urzędzie Gminy) lewa strona do nowego cmentarza,
ul. Ogrodowa, ul. 6 Marca            
* 21 stycznia, wtorek, godz. 14.00 –
 Stara Kiszewa – ul. Konarzyńska
(od zakrętu, od nru 10 do ul. Tysiąclecia)                 
* 21 stycznia, wtorek, godz. 16.00  Stara Kiszewa – ul. Konarzyńska (od strony Konarzyn do nru 12)                     
* 22 stycznia, środa, godz. 14.00 – Stara Kiszewa – ul. Kościelna, Zamkowa    

* 22 stycznia, środa, godz. 16.00 – kolęda u rodzin nieobecnych wcześniej           
* 23 stycznia, czwartek, godz. 15.00
Stara Kiszewa – domki za stadionem (ulice Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Miłosza)