Festyn dla Krwiodawców 25 V

Festyn dla Krwiodawców stał się, w tym roku, okazją do radosnego świętowania 100-lecia założenia PCK na Pomorzu.

Ks. proboszcz Andrzej Taliński sprawował Mszę Świętą w intencji Krwiodawców w kościele parafialnym o godz. 10:00.

Po Mszy część artystyczna. Przedstawienie poetycko-muzyczne „Cały Twój Maryjo” w wykonaniu uczniów ZKiW im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie.

Po pięknym przedstawieniu rozpoczęły się gry i zabawy sportowe, w tym zmagania drużyn siatkarskich krwiodawców z gospodarzami.

W tym czasie do miłej atmosfery przyczyniały się nasze zespoły muzyczne: Gaudens i Apostolskie nutki.

Szczęśliwie uniknęliśmy upałów i prawie cała grochówka została skonsumowana 🙂

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, organizatorom, a szczególnie krwiodawcom za ich niezastąpiony dar dla innych.