Droga krzyżowa pośród naszych domów i pól 12.04.

Coroczna droga krzyżowa w plenerze pod przewodnictwem ks. proboszcza po Mszy Świętej o godz. 16:00. Pochód ruszył pod czujną opieką strażaków. W tym roku z zapalonymi pochodniami uczniowie należący do Szkolnego Koła Caritas na przedzie pełnili piękną służbę niosąc 14 stacji drogi krzyżowej.

Ruszyli w drogę pod wodzą pasterza.

Tuż po wyjściu za Kiszewę, wiatr nas nie rozpieszczał.

Zatrzymanie przy stacji. Ks. Proboszcz i widoczna osoba ze Szkolnego Caritasu trzymająca pochodnię i stację.

Kolejne stacje poza głównymi drogami.

Przedstawicielka najmłodszych. Wyrazy podziwu za wytrwałość. 🙂

Szyk rozwinięty na bocznej drodze.

Na każdej stacji z pochodnią i tablicą uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas stali aż przeszli wszyscy uczestnicy.

Pełen szyk podczas XII stacji.

Tego zapału i pochodni nic nie było w stanie zgasić. Z przodu czerwony ogień miłości: Strażacy i Szkolny Caritas.

Wytrwali do końca. Śladami Mistrza przemierzyliśmy Drogę Krzyżową, oby tak i w życiu Miłością Bożą.

Serdeczne podziękowania: za bezpieczną drogę czujnym Strażakom, Służbie liturgicznej za prowadzenie procesji i nagłośnienie, za piękną służbę, prezencję, pochodnie, stacje Szkolnemu Kołu Caritas, dzielnej pomocnej młodzieży i opiekunce pani Cecylii oraz wszystkich uczestniczącym za udział, że mogliśmy być razem.

Duszpasterze