V Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej.

V Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej, w gminnej hali w Starej Kiszewie, w sobotę 27.10. o godz. 11.00. (na zdj. ks. Proboszcz Andrzej Taliński)

Nasi parafianie zajęli drugie i trzecie miejsca w recytacji poezji, śpiewie solowym i zespołowym.

Tak prezentowały się zespoły:

Tegoroczni Zwycięzcy – Reprezentacja Szkoły w Starych Polaszkach. Największy chór i pianino.

Apostolskie nutki ze Starej Kiszewy zajęły miejsce drugie. Najlepsza grupa instrumentalna.

3. miejsce na podium – Zespół Gaudens ze Starej Kiszewy. Wielki plus za stroje.

A to również podium – 3. miejsce: Zespół Angelicus ze Starej Kiszewy, talenty wokalne i instrumentalne.

Wyróżnieni: Iskierki ze Starej Kiszewy i Zespół Calix z Bobowa

Jak zawsze niezawodna Szkolna Caritas nakarmiła wszystkich:

Mogliśmy usłyszeć piękne utwory dzięki uczestnikom i organizatorom: Parafii Stara Kiszewa, Urzędowi Gminy, GOKowi ze Starej Kiszewy, obsłudze Hali Sportowej, Szkole Jana Pawła II, Szkolnemu Caritas, nauczycielom i opiekunom oraz IPN z Gdańska za nagrody i pamiątki.